1. Dostawy towarów zamawianych w Sklepie realizowane są na terenie całego kraju.
  2. Dostawy krajowe realizowane są za pośrednictwem firm InPost, DHL i  K-EX.
  3. Jeśli doręczyciel InPost nie zastał Odbiorcy pod wskazanym adresem, pozostawia awizo (przesyłki trafiają do Punktów Obsługi Klienta (POK) albo Punktów Awizacji (PA).)
  4. W razie nieobecności odbiorcy, kurier pozostawia awizo. Kurier nie ma obowiązku kontaktu telefonicznego z Kupującym. Kurier podejmie dwie próby doręczenia przesyłki. W przypadku dwukrotnej nieobecności odbiorcy, awizowaną przesyłkę można odebrać w najbliższym terminalu firmy InPost, DHL i K-EX.
  5. Odbiór przesyłki od firmy kurierskiej musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwilą pokwitowania na Kupującego przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia.
  6. Przy odbiorze przesyłki Kupujący powinien sprawdzić przesyłkę i w przypadku stwierdzenia uszkodzenia mechanicznego zawartości przesyłki, niekompletności przesyłki lub niezgodności zawartości przesyłki z przedmiotem Zamówienia, Kupujący jest uprawniony do odmowy przyjęcia przesyłki. Kupujący jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Sprzedającego telefonicznie lub e-mailowo o zaistniałej sytuacji, w celu przygotowania nowej dostawy.
  7. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostawie spowodowane niedokładnym lub błędnym adresem podanym przez Kupującego w Zamówieniu.
  8. Dostawa kurierem realizowana jest dla przesyłek o maksymalnej masie nie przekraczającej 120 kg, powyżej sposób dostawy ustalany jest indywidualnie.Koszty dostawy ustalane są na podstawie wagi zamówionego towaru, ceny (brutto) dostawy w zależności od wybranego przewoźnika przedstawia poniższa tabela:

FORMA DOSTAWY WAGA PRZELEW POBRANIE CZAS DOSTAWY
Odbiór osobisty 1 dzień roboczy
Polecony InPost <0.8 kg 4,92 zł 2-5 dni robocze
Paczkomaty InPost <15 kg 9,58 - 11,07 zł 1-3 dni robocze
Kurier InPost <120 kg 13,70 zł - 40,00 zł 20,00 - 80,00 zł 1-2 dni robocze
Kurier K-EX <120 kg 13,89 - 40,00 zł 20,00 - 80,00zł 1-2 dni robocze
Kurier DHL <30 kg 15,48 - 16,89 zł 24,00 zł 1-2 dni robocze