1. Dostawy towarów zamawianych w Sklepie realizowane są na terenie całej Europy.
  2. Dostawy krajowe realizowane są za pośrednictwem firmy InPost.
  3. Dostawy do krajów Unii Europejskiej realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS.
  4. Jeśli doręczyciel InPost nie zastał Odbiorcy pod wskazanym adresem, pozostawia awizo (przesyłki trafiają do Punktów Obsługi Klienta (POK) albo Punktów Awizacji (PA).)
  5. W razie nieobecności odbiorcy, kurier pozostawia awizo. Kurier nie ma obowiązku kontaktu telefonicznego z Kupującym. Kurier podejmie dwie próby doręczenia przesyłki. W przypadku dwukrotnej nieobecności odbiorcy, awizowaną przesyłkę można odebrać w najbliższym terminalu firmy InPost, UPS.
  6. Odbiór przesyłki od firmy kurierskiej musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwilą pokwitowania na Kupującego przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia.
  7. Przy odbiorze przesyłki Kupujący powinien sprawdzić przesyłkę i w przypadku stwierdzenia uszkodzenia mechanicznego zawartości przesyłki, niekompletności przesyłki lub niezgodności zawartości przesyłki z przedmiotem Zamówienia, Kupujący jest uprawniony do odmowy przyjęcia przesyłki. Kupujący jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Sprzedającego telefonicznie lub e-mailowo o zaistniałej sytuacji, w celu przygotowania nowej dostawy.
  8. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostawie spowodowane niedokładnym lub błędnym adresem podanym przez Kupującego w Zamówieniu.
  9. Dostawa kurierem realizowana jest dla przesyłek o maksymalnej masie nie przekraczającej 120 kg, powyżej sposób dostawy ustalany jest indywidualnie.Koszty dostawy do krajów UE ustalane są na podstawie wagi zamówionego towaru, ceny (brutto) dostawy na terenie Polski w zależności od wybranego przewoźnika przedstawia poniższa tabela:

FORMA DOSTAWY PRZELEW POBRANIE CZAS DOSTAWY
Odbiór osobisty - - 1 dzień roboczy
Kurier InPost 14,50 zł 19 zł 1-3 dni robocze
DPD PickUp 11,99 zł - 1-3 dni robocze